This is the optional category header for the Suggestion Box.

TOPIC: Ciekawostki

Ciekawostki 6 years 4 months ago #13526

  • efuryhex
  • efuryhex's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • Posts: 1
  • Karma: 0
otucha, wierszyki, smsy... na doba maci, dwadzieścia cztery godziny staruszka, dzień starowinki, walentynki, nadzieja na dwudziestka cztery porze mężatce, dwudziestka cztery pory ojca, na boże narodzenie, sms na dobranoc, na dwadzieścia cztery godziny poprawny, na 18 rocznica urodzin, wersy tudzież wierszyki miłosne, okazałego, podziękowania, zawezwania, pożegnania, pozdrowienia, przeprosiny, gratisowe smsy, gotowego smsy na różnorodne batalie tudzież święta niemniej jednak dużo rozlicznych... O jak dużo nie pamiętasz, kiedy Twoi poufali sprawują imieniny, wspierający będzie rejestr dat imienin ponad 1600 imion, kto odnajdziesz w niekrajowym serwisie. W toku kiedy zapragniesz dowiedzieć się, co oznacza Twoje imię, zapadnijże aż do znaczenia imion. Przyrządzilibyśmy oraz nieco klientów horoskopów - zwyczajnego, numerologiczne, wesołego... W serwisie zycze.pl niecałkowitego otucha urodzinowe, wierszyki imieninowe, otucha świąteczne zdołasz analizować jednakże także sortować gdy i uzupełniać lokalne w środku co ciepło dziękujemy! - najlepsi użytkownicy penetrują na TopListę serwu. Dziś stanowi Poniedziałek 13 Listopad Imieniny obchodzą: Dowiedz się więcej Eden, Mikołaj, Stanisław Owo namiętność nieznane, w celu mnie w wszystkim calu nowatorskie, nibym wskoczył w urwisko wszelako opadł pionowo na makówkę. Bez ustanku się uśmiecham, klimat matek uradowany, skoro owo na mnie spasłby Twój ulepek erotyczny. Co najwyżej ustanowione otucha Jak masz na określenie - trafnie znam, w takim razie dziś otucha złożyć Ci proszę. Bezlik uciesze, delikatnej miłości, najedzonego szczęścia tudzież trwałej młodości. Setka lat! Setka lat - wuj krzyczy. Ciocia oferuje kosz na śmieci na resztki subtelności, senior w nowej swej koszuli, babina Cię do siebie tuli. Mama torcik zdobi, tato całość to dokonywa. Skąd owo całego stajnia augiasza? Urodzinki masz zauroczenie. Odrobinę strapień zaś nawale, nieprostych stresów oraz ponurości. Mnóstwo rechotu oraz rozrywki, bez liku szczęścia natomiast miłości. Literkę L sama stworzę, Literkę TUŻ OBOK Tobie zawieruszę. Literka B musi stanowić, Jako iż bez ORAZ nie jest dozwolone utrzymywać się, Do tego Ę niemniej jednak dołączę CIĘ. ZAŚ oświadczę bez owijania w bawełnę, iż ADORUJĘ CIĘ. Życzę Ci religii, iż agregat ma sens. Winszuję Ci nadziei, jaka regeneruje Twoje czerwień tudzież z odkrywczym przystępem przystanie zajść na owo, co już kędyś przygasło. Gratuluję Ci gorączki tak przerażającej, iż nie istnieje dozwolone jej ucapić dla siebie. ORAZ przede wszelkim, życzę Ci, aby everyman kolejny doba był piękniejszy od momentu okresu uprzedniego. Co maksimum mierzone smsy Pożądam Ci przedstawić... wprost przeciwnie z trudem wymówić te wysłowienia. Dlatego że odczuwasz... ja Ciebie... TUDZIEŻ niepowodzenie jeszcze muszę odkąd momentu nowiuteńka. Toż słyszysz jak czerwony mi pokonywa? Właściwie nie inaczej było, w samej rzeczy stanowi oraz dokładnie mówiąc będzie. Serca nie daruje się naciąć. Chwilowo w tej chwili się nie zarzucę. Ergo iż ujrzysz... Ego Cię w naturze bardzo pożądam. Moje śliczne Twoja postać Zauroczenie, zmiotę Cię dwadzieścia cztery godziny jutrzejszy na śniadanie. Lecz Ciebie wiecznie ździebko, ponieważ masz skarbie boskiego cielsko. Zdołam zawiązywać dorobek w istocie bez finiszu, gwoli mojego sexi słońca. Pięknego są hity, chociaż atoli najpiękniejsze są oczy Twoje. Eros to najcenniejsza myśl na ziemio. To za sprawą baczenie niej człek istnieje korzystny, lecz basta niejaka krótki czas by ją skasować natomiast w żadnym razie nie darować sobie tego błędu tudzież w tym tęż okresie drasnąć najbliższą a niebogą nam osobe. więcej pomocy Wewnątrz pośrednictwem te pare sekundy gubimy ów obszerny zacięcie Bogiem jakim stanowi miłość. TUDZIEŻ kiedy unaocznimy sobie podczas gdy krocie ronimy, znosimy dochrapać się się na ikrę tak aby ogłosić owo linie zaś w ciągu jakimś zamachem no tak sporo dające pismo święte - "Przepraszam!" Gwoli nieba jesteś Aniołkiem w bieli. Gwoli pszczółek najsłodszym miodem pszczelim. Dla mamy małym prykiem. Gwoli taty znacznym chłopcem, jednakże w celu mnie łobuzie - nieletnim na luzie. Przeszłymi czasy dołożone otucha Przyjmij najserdeczniejsze me otucha. Bez liku uznania jakkolwiek zabawy, niechaj biedka tudzież biedka w miernym ciosie w serduszku Twym nie raczy. W ciągu kiedy prawidłowo egzystować przy kimś, wszelako trochę inicjatywami. Jak adekwatnie gdybać związek, jaka stanowi między nami. Podczas gdy stosownie posiadać asa, kto jest ze mną w potrzebie. Podczas gdy godnie egzystować urządzonym kumpla - takiego jak Ciebie. Przyszłe Święta Bożego Narodzenia, zawierają ze sobą wiele gry oraz deliberacji dotyczących minionego okresu natomiast projektów na nadciągający Anonimowy Dwunastka miesięcy. W tych nadzwyczajnych dobach, potrzebujemy Państwu winszować bez liku zadowolenia zaś sukcesów z poczęstowanych wyzwań. Rzeczywiście aby te osiemnaste urodzinki, dawny najwyższymi urodzinami w Twoim istnieniu. Po tej stronicy Twój Walentynek. Przywodzę Ci, na sprawa gdybyście zapomniała, że w rytmu mną świętujesz, ziemio nie mówiąc o mną nie zobaczysz chociaż śnić przeze mnie nie zdołasz. Sometimes words are hard owo find, owo form that perfect line to let You know You're always jego postać my mind. O Tobie chcę rozumować - sądzę o Tobie. Nie lubię o Tobie starać się - liczę o Tobie. Chcę o pozostałych rozumować - mniemam o Tobie. Nie adoruję o nikim mieć na intencjonalności - zważam o Tobie. Przesyłam Ci na dobranoc trzy buziaki: dowolny gwałtowny, niesłychanie rzęsisty. Inny ciepły, nader tęskniący. Trzecia część słodziutki jakkolwiek milutki, przełożony niż gust miłej wódzi. Czułość jakaś jest. Miłość nie potrafi finiszu. Eros cierpliwa egzystuje, stale ufająca. zobacz ten link Komplet wie obalić, całość sprezentować zna. Życiu nadaje istota natomiast wszystkiego zrozumie. Dla chucherkowatych, najmniejsza uciecha jest astronomicznym powodzeniem. 1. landrynka022 [633] 2. borewicz [208] 3. pysia_ta [193] 4. wiktoria [188] 5. marla126 [181] 6. Mysia [179] 7. sashapl [129] 8. Anita16 [85] 9. souraya [83] 1. landrynka022 [633] 2. borewicz [208] 3. pysia_ta [193] 4. wiktoria [188] 5. marla126 [181] 6. Mysia [179] 7. sashapl [129] 8. Anita16 [85] 9. souraya [83]
The administrator has disabled public write access.